.

.

Замена На Целосен Лцд-Екран Целосно Врвно Склопување За MacBookPro16, MacBook Pro 13 A EMC MXK MXK MXK MXK MXK

Замена На Целосен Лцд-Екран Целосно Врвно Склопување За MacBookPro16, MacBook Pro 13 A EMC MXK MXK MXK MXK MXK

DEN 9759.84
Достапност

Сребрена; Компатибилен Модел : За Mac Book Pro16, 3 & Mac Book Pro 13 " 2020 A2289 Две thunderbolt 3 порти ЕМС 3456 MXK32 MXK52 MXK62 MXK72; резолуција : 2560x1600; Големина : 13,3 инчи ;Позадинско Осветлување : LED lcd; Гаранција : 3 месеци внимание. Пред да го купите предметот, ве молиме двојно проверете го бројот на моделот и резолуцијата на големината за да се осигурате дека 100% ова е точната ставка за вашите потреби. Ве молиме бидете сигурни дека производите се ригорозно тестирани и безбедно спакувани пред да ја напуштите фабриката за да се осигурате дека стоката е доставена до корисникот во добра состојба. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го персоналот на PEHDPVS за навремени повратни информации и ракување. Искрено?.

R

Комплементите на стоката