.

.

Бои За Хонда Спогодба 2008-Точниот Натпревар Сјај Допир До Спреј Боја

Бои За Хонда Спогодба 2008-Точниот Натпревар Сјај Допир До Спреј Боја

DEN 383.84
Достапност

Добијте Го Остатокот или Зграпчете Го Најдоброто! Pain Бои Спреј Допир Боја е одлична за поголеми поправки на браници, браници, врати и сликарство нови панели. Секоја конзерва аеросолна автоматска боја е измешана по нарачка и бојата гарантирано ќе одговара на оригиналната оем завршница на вашиот автомобил, камион или ТЕРЕНЕЦ хонда.

R

Комплементите на стоката