.

.

Ултрабрит Приклучок ЛЕД Светлосна Лента, Лумени, Самрак До Зори, Бело, 12498

Ултрабрит Приклучок ЛЕД Светлосна Лента, Лумени, Самрак До Зори, Бело, 12498

DEN 2.00
Достапност

Светлосната лента вклучува и три опции за прекинувачи во зависност од потребите на вашето домаќинство : автоматско, континуирано вклучување и исклучување. Безбедно И Сигурно : оваа сигурна ноќна светлина е наведена И е направена да трае за вашиот душевен мир. Подигнете ја лентата За супериорно осветлување на домот Со Ноќно Светло СО ЛЕД-Лер Со ГЕ Ултрабрит. Светлосната лента од 100 лумени има целосно затворена ЛЕР отпорна на манипулации и е совршена за ходници, кујни, гаражи, помошни простории и многу повеќе. Светлосната лента од 100 лумени има целосно затворена ЛЕР отпорна на манипулации и е совршена за ходници, кујни, гаражи, помошни простории и многу повеќе. Автоматско / Вклучување/Исклучување : Користете прекинувач за промена Од Рачно Вклучување/Исклучување во автоматски Режим На Сензори за Светлина. ДОЛГОТРАЈНА ЛЕР : Енергетски ефикасна ЛЕР значи дека нема светилки за замена и изворот на светлина се чувствува кул на допир, дури и по обемна употреба. Компактна Големина : Ноќното светло користи само еден штекер, оставајќи го 2-от излез бесплатен за употреба. Светло Ноќно Светло : Обезбедува 100 лумени светло бело светло. Осветлете го вашиот дом во секое време од денот со Светлосна Лента ПРЕДВОДЕНА од Ге Ултрабрит. Домување дополнителна светла, енергетски ефикасна ЛЕР, приклучната лента за светло ќе додаде дополнителна светлина каде и да ви треба, како и ќе ви помогне безбедно да ве води низ темна просторија или ноќе.

R

Комплементите на стоката