.

.

Кабел Машки До Женски Аудио Сигнал Кабел Рамнотежа Кабел Xlr Микрофон ЗА KTV

Кабел Машки До Женски Аудио Сигнал Кабел Рамнотежа Кабел Xlr Микрофон ЗА KTV

DEN 2.67
Достапност

Кабел (Како Што Покажува Сликата) Забелешка : ве Молиме проверете ја големината пред да ја нарачате ставката.55g,90 G,144 G,195 G, 212g соодветно пакетот вклучува : 1*КАБЕЛ(Како Што Покажува Сликата)Забелешка : ве Молиме проверете ја големината пред да ја нарачате ставката. Погоден за сценски звук, прес-конференции, КТВ, професионално засилување на звукот, домашно кино и други средини. Тоа е професионален XLR машки до женски избалансиран микрофонски кабел, XLR микрофонски кабел, изработен од специјално фини бакарни жици извртени заедно, со одлична издржливост. Малата грешка во мерењето е дозволена во нормален опсег.* Погоден е за поврзување на професионални микрофони и професионална опрема со миксер,еквилајзер, ограничувач на напон, делител на фреквенција, дигитален декодер, професионални микрофони за поврзување камери и друга опрема . Погоден е за поврзување на професионални микрофони и професионална опрема со миксер,еквилајзер, ограничувач на напон, делител на фреквенција, дигитален декодер, професионални микрофони за поврзување камери и друга опрема.Спецификации : Име На Производ : XLR Кабел За Микрофон Материјал : Гола бакарна жица : Црна Големина : 0,3 M,1 M,3 M, 4,5 MWeight : прибл.55гр,90ГР,144ГР,195ГР, 212гр Соодветно пакетот вклучува : 1.

R

Комплементите на стоката