.

.

Фустани За Жени Плус Големина Женски А-Линија Дозвола Солидна Екипажот Вратот Краток Ракав Глуждот Должина Повик А-Линија Фустани Сина М

Фустани За Жени Плус Големина Женски А-Линија Дозвола Солидна Екипажот Вратот Краток Ракав Глуждот Должина Повик А-Линија Фустани

DEN 2.67
Достапност

Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см. Накратко, ако сакате да носите фустани, тогаш ова лето овој фустан ќе биде задолжителен за вашиот плакар!. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.KSCYKKD Фустани За Жени Плус Големина Женски А-Линија Дозвола Солидна Екипажот Вратот Краток Ракав Должина Глуждот Повик А-Линија Фустани . Услуги : ние ќе ви обезбедиме квалитетни и ефтини производи во исто време, исто така, ќе ви обезбедиме добра услуга, ако наидете на проблеми за време на процесот на купување, ќе се потрудиме да ви обезбедиме помош, ви посакуваме среќен шопинг!. Материјал : овој фустан е лесен, удобен, лесен и дише, дури и во жешките летни страници нема да ви дозволат да се чувствувате затнат.Внимание Ако Размислување, Благодарам. Прилика : овој фустан може да се појави во различни прилики од вашите секојдневни активности.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Colors : Multicolor Size : s-3xlthekseson : Пролет/Лето/Fall Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Секојдневен, Моден Повод : Забава, Одмор, Викенд, Патување, Лето, Плажа пакет вклучени : 1 Компјутер Женски Фустани. Можете исто така да го носите ова здолниште со капа, и за да ја истакнете вашата мода, но и да играте добар ефект на сенка.Извинете За Непријатностите. Карактеристика : Женска Мода Секојдневен Со Џебови Макси Фустан Краток Ракав Кат Должина Партија Долг Макс Фустан. Овој фустан можете да го носите на плажа со боси нозе на мекиот песок, да го почувствувате летното сонце и вечерниот ветер; можете да го носите на забава на пријател за да уживате во забавното време; секако дека можете да го носите и овој удобен фустан кога пазарувате, правите домашни работи или едноставно останувате дома, тоа ќе ви даде добро искуство!.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.

R

Комплементите на стоката