.

.

Трендови Меѓународни Нба Хјустон Ракети-С. Престон Маскота Спојката Ѕид Постер 24.25 35.75.75 Црна Врамена Верзија

Трендови Меѓународни Нба Хјустон Ракети-С. Престон Маскота Спојката Ѕид Постер 24.25 35.75.75 Црна Врамена Верзија

DEN 1.33
Достапност

Официјално Лиценциран ѕиден постервисококвалитетен уметнички принтсовршен ѕиден декор За Трендови Во секоја соба Меѓународни Нба Хјустон Ракети - С. Престон Маскота Спојка Ѕид Постер : ПРЕМИУМ ПЕЧАТЕНИОТ САТЕНСКИ ФИНИШ обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. РАМКАТА ЗА ПОСТЕР е чист и модерен дизајн понуден во различни бои за да ја прикаже уметноста и да даде комплимент за секој декор во просторијата. ЛЕСНИОТ постер е 22,375" х 34", а завршената големина е 24,25" х 35,75 " х.75". ЛЕСНО УКРАСЕТЕ го секој простор за да создадете совршен декор за забава, спална соба, бања, детска соба, дневна соба, канцеларија, студентски дом и многу повеќе.

R

Комплементите на стоката