.

.

Огледало За Шминка, Хром

Огледало За Шминка, Хром

DEN 0.33
Достапност

Џердон јп358ц 5 - инчен на 8-инчен Маса Правоаголно Прилагодливо Огледало е идеален додаток за бања и шминка. Со различни опции за агол и зголемување ОД 3 ПАТИ, апликацијата за шминка и чешлањето се едноставни и се грижат конкретно за вашите потреби. Ова полирано огледало од не ' рѓосувачки челик стои исправено на работните површини, суетите, клупите и масите. Ова правоаголно огледало е со големина од 5 инчи на 8 инчи со зголемување од 3 пати и дизајн без рамка за модерен изглед. Ова елегантно огледало има атрактивна хромирана завршница која штити од влага и кондензација. JP358 C е висок 13,75 инчи и има огледало што лесно може да се помести наоколу, додека сепак цврсто држи одредена позиција. ОГЛЕДАЛО ЗА СУЕТА НА МАСА-ова елегантно, правоаголно огледало изгледа неверојатно на секој шалтер за суета или бања. Модерната, црна основа одговара на различни домашни стилови иesетика. Ова огледало на масата е одлично за подготвување, особено за стилизирање на косата и нанесување шминка. Зголемувањето нуди поглед одблизу, овозможувајќи ви да го видите секој детал и да го усовршите вашиот изглед!.

R

Комплементите на стоката