.

.

Лесни Блузи За Жени Обични Долги Ракави Лабава Јака Ленена Работна Блуза Блузи Тинејџерка Паѓаат Секојдневни Јакни Со Врвки со Џебови Тенкови За Вежбање За Жени

Лесни Блузи За Жени Обични Долги Ракави Лабава Јака Ленена Работна Блуза Блузи Тинејџерка Паѓаат Секојдневни Јакни Со Врвки

DEN 271.84
Достапност

Женска Зимска Цврста Боја Лабаво Вклопување Против Вратот Секојдневна Маица Со Долги Ракави Врв Плус Големина Женска Блуза Со Долги Ракави-Материјал : 95% полиестер, 5% спандекс. - Бои : Достапни во различни цврсти бои. - Големини : С, М, Л, ХЛ. - Должина На Ракавот : Долги ракави. - Фит : Лабаво вклопување. - Јака : V-вратот. - Повод : Погоден За секојдневно носење, работа, забави и други прилики. - Упатства за нега : ладно миење Во Машина, нежен циклус. Не избелувајте. Висат или линија сува. 3. Висококвалитетен Материјал : Изработен Од Врвна Ткаенина, Овој Врв Е Мек, Удобен И Има Добра Дише, Обезбедувајќи Пријатно Искуство При Носење. Плус Големина Облека За Жени Плус Големина Канцеларија Облека За Жени. 4. Разновиден И Лесен За Стилизирање : Спарете Го Со Фармерки, Хеланки Или Здолништа За Модерна И Разноврсна Облека. Плус Големина Канцеларија Облека За Жени Дами Туники Краток Ракав. Овие обични врвови можете да ги носите на работа, канцеларија, училиште во текот на есента, зимата, пролетта и летото. Овие облечени врвови лесно може да се совпаднат со панталони, хеланки, шорцеви и тексас фармерки. Содржина На Пакетот : 1 Х Женски Врвови. Метод на перење : Машинско Перење или Миење Раце . Совети за големина - - - ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во описот на производот или сликите и пронајдете го најдоброто вклопување;Пол : Женски.

R

Комплементите на стоката