.

.

Замена RJ Возачки заграда компатибилен за 2014 година- Jeep Cherokee

Замена RJ Возачки заграда компатибилен за 2014 година- Jeep Cherokee

DEN 2.67
Достапност

PRODUCT SPECIFICSFit : Direct Fit Replaces Partslink Number : CH2564100 Replaces OE Number : 68232447 AAInterchange Part Number : 68232447 AA, CH2564100 Warranty : 1-year Replacement unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive replacement for your rebuild, repair, and maintenance needs - ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Замената е професионален бренд за автободи, делови за осветлување, електрични, сопирачки, суспензија, внес и издувни гасови и производи за ладење и греење. Сите брендови за замена вклучуваат 1-годишна, неограничена гаранција за километража. Го заменува бројот на ОЕ : 68232447 AA. Заменува број на делови : CH2564100. Број на размена на дел : 68232447 AA, CH2564100. Се вклопува во Изберете : 2014-2018 Jeep Cherokee и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

R

Комплементите на стоката