.

.

Епски студија за машки и големи машки мулти-карирани крпеници од фланела, големини S-6XL, кошули со фланели за мажи

Епски студија за машки и големи машки мулти-карирани крпеници од фланела, големини S-6XL, кошули со фланели за мажи

DEN 319.68
Достапност

Оваа предна кошула на копчето за крпеница е трендовски преземање на доверлив класичен машка облека. Контрастни карирани обрасци се комбинираат за маж на маж со ексцентрична фланела. Безвременски детали како копче со копче и заоблен полите носат полиран допир. Облечен копче или слоевит над графичка мета, оваа уникатна фланела може да ја воздигне машката гардероба. Редовно вклопување. Јака. Затворање на копчињата однапред.

R

Комплементите на стоката