.

.

Вирџинија Врата Мат 19.5 x31. 25

Вирџинија Врата Мат 19.5 x31. 25

DEN 303.84
Достапност

Оставете одличен прв впечаток кога гостите ќе дојдат со официјално лиценцирани Душеци За Врати Со Решенија за Спортско Лиценцирање. Украсени со логото на вашиот омилен тим, овие душеци на вратите даваат изјава додека ги спречуваат нечистотијата и калта да влезат во вашиот дом. Тешката винилна конструкција обезбедува издржлива подлога. Длабоките резервоари зафаќаат и содржат вода и остатоци. Цврстите ребра ги чистат чевлите, така што нечистотијата и остатоците не се следат во вашиот дом. Логото на вашиот омилен тим е обликувано ВО 3д конструкција. Лиценцирани Производи.

R

Комплементите на стоката