.

.

Подобри домови и градини врба мудрец за сите временски услови на отворено столче и отомански сет, беж

Подобри домови и градини врба мудрец за сите временски услови на отворено столче и отомански сет, беж

DEN 1.33
Достапност

p> Подобри домови Отоман, 24,41 "x 30.71" x 11.61 ". Димензии на пакетот : 40,55" x 31,89 "x 19.29", 58.41 LBS. Потребно е лесно собрание. Тежина на производот : стол, 30,57 фунти.; Отоман 12,46 фунти . Материјали на производи : челик, плетен, полиестер со раствор. Боја : Беж.

R

Комплементите на стоката