.

.

За Styj02ym Робот Правосмукалка Замена Делови Додатоци

За Styj02ym Робот Правосмукалка Замена Делови Додатоци

DEN 1.67
Достапност

За Styj02ym Робот Правосмукалка Замена Делови Додатоцикарактеристики : СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ-Styj02ym Робот Правосмукалка. Овие делови за замена работат исто толку одлични перформанси како, совршено вклопување и лесна инсталација во Вашата Правосмукалка.ВРВЕН КВАЛИТЕТ-Изработен од еколошки материјали со висока јачина и подобра заштита на здравјето на вашето семејство. Нашите замена четки и ќе биде вашата опција кога станува збор за одржување на куќата чиста за вашиот. ЕФИКАСНА ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ФИЛТРИРАЊЕ - две висококвалитетни четки за екстрактор за отпадоци без заплеткување се совршено усогласени за фаќање храна, влакна од домашни миленици, нечистотија и мали честички. Иновативната странична четка достигнува длабоко во аглите и рабовите до повеќе нечистотија и остатоци. Филтерот за чистење блокира 99,97% од, првут од домашни миленици и други честички со големина од 0,3 микрони.ЛЕСНО ЗА ЗАМЕНА И ЧИСТЕЊЕ – Филтерот и валјакот може да се откинат на своето место без алати,страничната четка лесно може да се отстрани и замени со шрафцигер, што е дел од рутинското одржување. Заменете ги филтерот и страничната четка на секои 2-3 месеци за да ги одржите чистите перформанси на Правосмукалката додека ги намалувате и пенетрирате. Се препорачува да ја замените гумената четка со повеќе површини на секои 6 месеци.Компатибилен со : За Роботот STYJ02 YM Вклучен Е Пакет За Правосмукалка : 3 x Странична Четка3 x1 x Валјак Четка2 x чистење мала четка : горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени. Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. За Styj02ym Робот Правосмукалка Замена Делови Додатоци.

R

Комплементите на стоката