.

.

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Рефлектор На Капакот На Задниот Двигател На Страничниот Браник, Одговара На 2014-Киа Соренто

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Рефлектор На Капакот На Задниот Двигател На Страничниот Браник, Одговара На 2014-Киа Соренто

DEN 2.33
Достапност

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нов Рефлектор За Капа Сертифициран Стандарден Рефлектор На Капакот На Задниот Браник Од Страната НА Возачот. Тој е Дизајниран да Го Замени Вашиот Постоечки Рефлектор На Капакот на Браникот. Тоа Одговара На Вашиот 2014-2015 Киа Соренто. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов КАПА Сертифициран Стандарден Рефлектор На Капакот На Задниот Двигател На Страничниот Браник, Одговара На 2014-2015 Киа Соренто Изработен Од Термопластика ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2014-2015 КИА СОРЕНТО и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Комплементите на стоката