.

.

Чуда на нација девојки худи со маски, големини 4- & плус

Чуда на нација девојки худи со маски, големини 4- & плус

DEN 1.33
Достапност

Оставете ја да се здружи во својот омилен слој - оваа пријатна, удобна худи од Wonder Nation. Совршено за поладни денови и ноќи, оваа дуксерка на девојчињата е направена во удобна ткаенина и доаѓа со додатоци за маски за дополнително покритие. Исклучиво на и. Прикачен аспиратор. Затворање на поштенски преден дел. Долги ракави. Zip-Split Kangaroo џебови. Доаѓа со 2 маски за лице : не за медицинска употреба и да не се користи како замена за маска за медицинско одделение; Производот не е одобрен од ФДА или одобрена од ФДА. Худи : 100% полиестер; Маска : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Девојки худи од Wonder Nation со маски.

R

Комплементите на стоката