.

.

Марви Учида Бистро Креда Маркер, Широк Врв, Основни Бои, Сет, 551740233

Марви Учида Бистро Креда Маркер, Широк Врв, Основни Бои, Сет, 551740233

DEN 0.67
Достапност

Марви Учид Бистро Креда Маркер Широк Врвот Примарен Сет. Создадете забавна и шарена уметност со креда користејќи Го Маркерот За Бистро Креда Марви Учида Широк Врв Примарен Сет. Овој сет од 4 содржи основни бои на, пигментирани, водени маркери за боја на креда кои лесно можат да се отстранат со вода и влажна крпа од повеќето непорозни површини. Користете ги овие пигментирани маркери и на темни и на светли површини. Одлично за Зачинети Табли Со Креда, Даски За Суво Бришење, Бели Табли, Лесни табли, Метал, Огледала Стаклена Пластика и повеќето непорозни површини Марви Учида Бистро Креда 4 Компјутер Постави Креда Боја Маркери . Бои : Црна, Црвена, Сина, Бела . Широк Врв . Мастило На База На Вода . Пигментирани . Нетранспарентно . Отстранлив Со Вода од непорозни површини . Зачинете ги сите површини на таблата пред употреба за да спречите духови.

R

Комплементите на стоката