.

.

Добро Ткаени Спокојство Крстот Ретро Геометриски Модел Сива 2'3 7'3 Тркач Област Килим

Добро Ткаени Спокојство Крстот Ретро Геометриски Модел Сива 2'3 7'3 Тркач Област Килим

DEN 735.52
Достапност

Колекцијата спокојство е возбудлива низа трендовски геометриски обрасци и традиционални дизајни со потресен ефект, ткаени во комбинација на ладни, неутрални тонови со појави со живописна боја. Екстра густа, 0,35 " купот од предиво од фриз е доволно низок за да се вклопи под вратите, но одржува исклучително меко, кадифено чувство. Предивото е отпорно на дамки и не фрла или бледне со текот на времето. Издржливи и лесни за чистење, овие се совршени за долга употреба во области со голем сообраќај. Меките, трендовски бои и геометриските засенчени обрасци добро се вклопуваат со секој современ простор. Отпорен на дамки и нема да исчезне на сончева светлина со текот на времето. Наредени од сите страни за подобрена издржливост, идеални за области со голем сообраќај. Машина Произведена Во Турција. Подлогата од 100% јута на килимот е безбедна за дрвени подови. Супер лесен за чистење, направен да трае со години.

R

Комплементите на стоката