.

.

Белило Машки Краток Ракав Графички Маичка

Белило Машки Краток Ракав Графички Маичка

DEN 351.84
Достапност

Ичиго Куросаки, тинејџер со способност да гледа духови, ја добива моќта на жетварот на душата и тргнува да го заштити светот и злите духови на неговите пријатели и да ги води заминатите души во задгробниот живот. Претставете Го Душевното Општество и заштитете го светот од Вдлабнатини со овие стилски маици со класичното Белило Шонен. Возрасни унисекс графички екипажот вратот маица. Грижа : машинско перење и сушење. За ваша удобност ознаките на вратот се отпечатени на екранот.

R

Комплементите на стоката