.

.

Кадифе Песок Шема Занает Комплет Пк24

Кадифе Песок Шема Занает Комплет Пк24

DEN 0.33
Достапност

Нов дизајн и дополнителна карактеристика на нашите популарни проекти Со Кадифен Песок! Едноставно излупете ја заштитната хартија и посипете песок на лепливата страна на кадифените дизајни на иверица. Потоа користете ја вклучената алатка за гребење за да ги изгребате дизајните во песокот. Можете дури и да посипете песок врз изгребаните дизајни за навистина уникатно уметничко дело! Вклучува 24 апстрактни дизајни, алатки за гребење на дрво, избрани бои на песок во 1-1/2 фунти. торби, и инструкции. Завршениот проект е 8 "х 8". Кадифе Песок Шема Занает Комплет Пк24.

R

Комплементите на стоката