.

.

Роланд 4-Парче сива Плетена Фотелја Поставена Со Сиви Перници

Роланд 4-Парче сива Плетена Фотелја Поставена Со Сиви Перници

DEN 2079.84
Достапност

Сетот За Сива Синтетичка Плетена Фотелја Од 4 Парчиња Ролан Со Сиви Перничиња е совршен натпревар за секој двор и ќе го направи вашиот двор во центарот на вниманието. Оваа колекција комбинира луксуз, убавина, удобност и прифатлива цена. Конструиран е со висококвалитетен, сив плетен смола со алуминиумски рамки без ' рѓа со хардвер изработен од галванизиран челик.Комплетот вклучува сиви перници исполнети со поли-пена и навлаки изработени од полиестер кои се отстранливи за перење. Овој современ комплет е првенствено дизајниран за надворешни цели, но може да се користи и во затворени простории, давајќи му на вашиот дом модерен шмек. Оваа надворешна колекција нуди и современ дизајн и издржливост. Ролан 4-Парче сива Плетен Фотелја Во собата Со Сива Перници.

R

Комплементите на стоката