.

.

Аркади1уп, Галага Аркадна Машина, 4 стапки

Аркади1уп, Галага Аркадна Машина, 4 стапки

DEN 1.00
Достапност

Подгответе се да се вратите назад во времето во er на адреналинско пумпање, забава во старата школа со аркада 1уп, бидејќи ви враќа иконски игри. Без разлика дали сте ретро наркоман или сте љубопитни да ја проверите возбудата ? ова е совршен начин да уживате во аркадна игра во вашиот дом, студентска соба или канцеларија. Аркадни аркади 1уп се достапни во повеќе возбудливи верзии, кабинетите високи нешто помалку од 4 стапки вклучуваат конструкција од комерцијално одделение и работа без монети. Сите машини имаат оригинални уметнички дела на сите времиња иконски игри. Со извонредно целосна боја hi-res дисплеи и звуци, и во комбинација со оригинални поставување џојстик и контрола на копчињата, ќе се гледа во бескрајни часови на игри! Доживејте ја славата денови на аркадни игри во удобноста на вашиот дом Со Галага на аркади1уп дома аркадна машина! Вонземјаните напаѓаат од вселената! Користете маневри и добро темпирани снимки за да постигнете што повеќе поени со тоа што ќе ги извадите. Внимателно, тие не?само оган назад, но тие исто така можат да ја преземат контролата врз вашиот брод. Аркади1уп ја претставува автентичната игра што ја паметите Со Галага?и во домот аркадни кабинетот. Спецификации : ? Класичен исправен "кабинет" дизајн ? Димензии : 45.8? Х х 22.75? Л х 19? В ? Тежина : 58,5 килограми ? 2 Натпревари во 1 (Галага, Галаксија)? Надградени 17 " Боја лцд екран ? Автентични аркадни контроли ? Комерцијална градба ? Оригинални Уметнички Дела ? Операција без монети ? Сопственикот може да ја прилагоди јачината на звукот ? На Екранот Игра Избор Мени ? Приклучоци во ШТЕКЕР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА.

R

Комплементите на стоката