.

.

Преуредување На Производи За Домашни Миленици Трева Трева

Преуредување На Производи За Домашни Миленици Трева Трева

DEN 800.00
Достапност

Совршен за кога одите на отворено не е опција! Prevue Производи За Домашни Миленици Трева За Трева создава одредена област за нокшир за вашето домашно милениче. Обучете го вашето домашно милениче да користи Трева И тој ќе има безбедно место да "оди" во секое време кога не можете да го пуштите надвор. Лесниот, економичен нокшир со синтетичка трева е идеална алатка за обука и ги штити подовите и заштедува на влошки за обука. Основниот послужавник со низок Профил На Трева е лесен за влегување на младенчињата и постарите миленичиња и содржи горен слој на синтетичка трева за контрола на мирис која е мека, а не гребење. Тревата дозволува урината да помине низ пластичната лента за лесно одвод; цврстите материи остануваат на врвот за лесно отстранување. Тревата е лесна за транспорт кога патувате со вашето домашно милениче. Карактеристики : Големина : Средно : 29 5/8" L x 19 5/8" W x 1 1/4" H Идеален За Бигли, Булдози, Кокер Спаниели, Дакелови И други кучиња со слична големина Удобен И пренослив нокшир За кучиња едноставен, лесен, лесен за чистење реален квалитет, мек синтетички тревник-микробен мирис контролсертифицирана трева без олово и систем за тава го штити вашиот подидеален за обука, Патување Или Дома-Ску : Епп-501 29-5/8 Инчи Долг 19-5/8 инчи Широк 1-1/4 инчи Висок Идеален За Бигли Булдози Кокер Спаниели Дакелови и други кучиња со слична големина. Длабочина На Производот : 19.63. Должина На Производот : 29.63. Сертифициран систем за трева и тава без олово го штити вашиот под. Удобен и пренослив нокшир за кучиња-едноставен лесен лесен за чистење. Идеален за обука за патување или дома. Реална квалитетна мека синтетичка трева со антимикробна контрола на мирисот. Колекција : Трева Трева. Висина На Производот : 1.25.

R

Комплементите на стоката