.

.

Бесплатно склопување девојки со висока џемпер на вратот, големини 4-18

Бесплатно склопување девојки со висока џемпер на вратот, големини 4-18

DEN 240.00
Достапност

Кога авантуристи треба да останат пријатни, оваа привлечна маичка од слободно собрание е на рака. Изработена во мека мешавина од памук со пространа, висок врат и практичен џеб од кенгур - идеал за затоплување на студените прсти кога се надвор и околу. Пар со совпаѓање џогери за готова облека. Исклучиво на. Материјал : 53% памук/47% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : Висок врат со врзана вратоврска. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Предниот џеб од кенгур. Карактеристики : манжетни со ребра. Девојки за џемпери на девојки со висок врат од слободно собрание.

R

Комплементите на стоката