.

.

Ултра Про Покемон Пикачу 3-Прстен Врзивно Средство

Ултра Про Покемон Пикачу 3-Прстен Врзивно Средство

DEN 204.00
Достапност

Покемон албум со засилени 2" Д-прстени. Овој 3-прстен албум има Ултра ПРО 9-џеб страници и има убава 4-боја печатени вградување покритие. Карактеристики На Еви печатење. Донесе Еви заедно на сите ваши Покемон авантури! Прилагодлив и симпатичен, Еви совршено се совпаѓа со живописна розова позадина. Те избирам Тебе, Пикачу! Овој додаток го содржи шокантно симпатичниот Покемон, Пикачу! Донесете Го Пикачу на вашето Патување Со Покемон со овој албум!. Издржлив албум со засилени 2" Д-прстени. 3-прстен албум има Ултра ПРО 9-џеб страници.

R

Комплементите на стоката