.

.

Пазарна баклава, крцкаво печено фило со ореви од кашу и фстаци, 14. мл

Пазарна баклава, крцкаво печено фило со ореви од кашу и фстаци, 14. мл

DEN 49.92
Достапност

Со пазарот Баклава при рака, можете да уживате во медитеранскиот автентичен рецепт на јасни и слатки колачи на баклава. Оваа кутија има 21 парчиња премија баклава кои се ронливи колачи исполнети со крцкави фстаци или ореви од кашу и испрскани со богат природен сируп од мед, за тантализирачка низа на вкусови и текстури. Баклава е популарно медитеранско тесто и главен дел во нивните домови и гостопримство. Пазарна баклава, крцкаво печено фило со ореви од кашу и фстаци, 14,1 мл : 21 парчиња. Направено со природен мед. Медитерански автентичен рецепт. Без вештачки вкусови. Нема конзерванси. Рачно изработено. Направено со фстаци и ореви од кашу. Постојат околу 9 порции по кутија, што е 21 парчиња златни печени крцкави третмани за уживање! : . Без разлика дали ја служите оваа премија Баклава на бранч со пријателите, третман за вас како мезе на забави, или донесена во канцеларијата на канцеларијата, ќе го воодушеви секој што сака крцкава, слатка и вкусна деликација на кашу и фстаци. : . Постојат околу 9 порции по кутија, што е 21 парчиња златни печени крцкави третмани за уживање! : . Без разлика дали ја служите оваа премија Баклава на бранч со пријателите, третман за вас како мезе на забави, или донесена во канцеларијата на канцеларијата, ќе го воодушеви секој што сака крцкава, слатка и вкусна деликација на кашу и фстаци. : .

R

Комплементите на стоката