.

.

Патување Колекција Жени Хајди Тру Удобност Пена Отворен Плоштад Пети Блок Пета Пета Сандали

Патување Колекција Жени Хајди Тру Удобност Пена Отворен Плоштад Пети Блок Пета Пета Сандали

DEN 3.00
Достапност

Важничајте ги нозете Со Колекцијата Хајди По Патување. Оваа неверојатно елегантна пумпа има тенок акцент на ременот и покриена блок пета за рационализиран изглед. А 4 mm tru Comfort foam ® подножјето и горните делови од веганска кожа ја завршуваат оваа воздушна силуета со отворени прсти. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 3 1/2-инчи. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Сандали. Повик.

R

Комплементите на стоката