.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Орегон Државен цвет Графички уметност Необраната уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Валентина Харпер

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Орегон Државен цвет Графички уметност Необраната уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Валентина

DEN 9847.36
Достапност

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : растенија, цвет, цвет, цветен дизајн, шема, цртање, птица, животно, мандала, сложени, детални, калеидоскопски, фрактални, држави, САД, САД, Пајсли, Медоуларк. Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Дизајн од Валентина Харпер.

R

Комплементите на стоката