.

.

Jimим Тејди „слави loveубов“ платно уметност

Jimим Тејди „слави loveубов“ платно уметност

DEN 3.33
Достапност

Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.Уметник : Jimим Tweedy Subject : Animals Tyle : Modern & Modern and Moderniver Product Type : Gallery-завиткана платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има илустрација на две кучиња кои скокаат над месечината. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Jimим Твиди „Прослави loveубов“ платно уметност. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи.000 слики во архивата надвор, ние сме во состојба да им обезбеди на производителите во секоја категорија на производи пристап до најдобрите во ресурсите за дизајн. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Истакнати бои : тиркизна, светло сина, сина, зелена, сива, тен, розова, бела уметност лиценцирање Интернационал се разви во една од водечките компании за комерцијални лиценци со зборови со над 600 уметници и скоро 100.

R

Комплементите на стоката