.

.

Сина и бела луксузна фрлање перница 20in 30in

Сина и бела луксузна фрлање перница 20in 30in

DEN 0.33
Достапност

Направете смела визуелна изјава во кој било простор со оваа Плут Питаја сина и бела луксузна фрлање перница. Ткаенината на оваа луксузна перница е мешавина од памук. *Бои : сино -бело *ткаенина Потекло : Соединетите Држави. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачано чисто чисто *Содржина на ткаенина : 100% памук *шема : геометриска *запаливост : CAL 117-2013, NFPA 260, UFAC I сина и бела луксузна фрлање перница 20in x 30in.

R

Комплементите на стоката