.

.

МАШКИ Гг Џемпер Елек

МАШКИ Гг Џемпер Елек

DEN 2.67
Достапност

Елекот за џемпер е неопходен за студено време. Обложете го овој лесен стил преку кошула со копчиња и вратоврска за лежерно полиран канцелариски изглед. Природната ткаенина за истегнување обезбедува удобност што се движи со вас.

R

Комплементите на стоката