.

.

Соимои Памучна Камбрична Ткаенина Лисја И Цветна Ткаенина за Печатење Покрај Дворот Широк

Соимои Памучна Камбрична Ткаенина Лисја И Цветна Ткаенина за Печатење Покрај Дворот Широк

DEN 95.84
Достапност

● Нега за перење : средно перење во машина, Топло железо, Железо додека е влажно. ➽ ПС : Боите на фотографиите се што е можно поблиску до вистинскиот производ, но ве молиме знајте дека секој монитор и компјутер ги прават боите малку поинаку. Овој опсег на ткаенини е дизајниран според најновиот моден тренд во истакнати големини, ГСМ, бои и форми со користење на супериорни памучни предива. ✤ Ширина : 42 и 56 Инчи. ✤ Материјал : Памук Камбрик ✤ Техника : Ткаени. Употреба : Памучна Камбрика може да се користи За Женски фустани Кошули Здолништа ,Врвови Кафтан И Наметки. Colors ПС : Боите може да варираат според Квалитетот на ткаенината, Гсм и Нишките Исто така. ● Оваа Ткаенина е широко користена во текстилната и облеката за кошули, марамчиња, шалови и други тимови. ✤ Нега за перење : средно перење во машина, Топло железо, Железо додека е влажно.

R

Комплементите на стоката