.

.

Машки Луксузни Костуми За Пот Сет СВ - Бело-Голем

Машки Луксузни Костуми За Пот Сет СВ - Бело-Голем

DEN 479.68
Достапност

Уживајте во целодневната удобност и стил со овие комплети од дводелни патеки Во Г-Стил во сад. Изработени со висококвалитетна тешка ткаенина и внимание на деталите во дизајнот. Направете долги прошетки затоа што ќе се истакнете, ќе командувате со вниманието и ќе се чувствувате удобно. Носете го на кој било настан што ви се допаѓа : џогирање, забави, секојдневен или зафатен активен ден. Постојат различни бои и дизајни достапни за да одговараат на вашиот стил.ВРВОТ. ГРАДИТЕ : СМЛ (21") МЕД (22") LRG(23") XL (24") 2 XL (25") 3 XL (26") 4 XL (27") 5 XL (28"). РАМО : СМЛ (20") МЕД (21") ЛРГ(22") XL (23") 2 XL (24") 3 XL (25") 4 XL (26") 5 XL (27"). ДОЛЖИНА НА ГРБОТ : СМЛ (25") МЕД (26") ЛРГ(27") XL (28") 2 XL (29") 3 XL (30") 4 XL (31") 5 XL (32"). ДОЛЖИНА НА РАКАВОТ : СМЛ(32") МЕД(33") ЛРГ(34") XL (34,5") 2 XL (36") 3 XL (36,5") 4 XL (38") 5 XL (40"). ОТВОРАЊЕ НА ДНОТО : SML (18") MED (19") LRG(20") XL (21") 2 XL (22") 3 XL (23") 4 XL (24") 5 XL (25"). . ДНОТО. ПОЛОВИНАТА : SML (28") MED (30") LRG(32") XL (34") 2 XL (36") 3 XL (38") 4 XL (40") 5 XL (42"). INSEAM : SML (29.5") MED (30") LRG(30.5") XL (31") 2 XL (32") 3 XL (32.5") 4 XL (33") 5 XL (34"). БУТОТ : СМЛ (9") МЕД (9.5") LRG(10") XL (10.5") 2 XL (11") 3 XL (11.5") 4 XL (12") 5 XL (12.5"). ПРЕДЕН ПОРАСТ : СМЛ (11") МЕД (11,5") ЛРГ(12") XL (12,5") 2 XL (13") 3 XL (13,5") 4 XL (13,5") 5 XL (14"). ОТВОРАЊЕ НА НОГАТА : СМЛ (4") МЕД (4.25") ЛРГ(4.5") XL (4.75") 2 XL (5") 3 XL (5.25") 4 XL (5.75") 5xl(6") Машки Комплет За Тренерки Со Јакна со Врвки. 60% Памук, 35% Полиестер, 5% Спандекс. Густа ткаенина што дише. Внимание на дизајнот на деталите. Врвот има 2 странични џебови за заварување, дното има 3 џебови. Странични ленти надолу рацете и нозете. Издржливи плетени манжетни за ребра на зглобот, долниот раб на јакната и глуждовите. Обезбедете навнатре врвка за влечење. Висококвалитетен патент на јакна и дното на панталоните за прилагодено вклопување.

R

Комплементите на стоката