.

.

Двор Алан Флорални Затворен Отворен Тркач Килим, 2 '2 9 ' 11

Двор Алан Флорални Затворен Отворен Тркач Килим, 2 '2 9 ' 11

DEN 1.33
Достапност

Овие прекрасни, но практични килими го носат украсувањето на отворено на следното ниво со нови дизајни во модни бои и дезени од класични до современи. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. 100% Полипропилен .

R

Комплементите на стоката