.

.

Клип Клешти Постави & Прицврстувач Отстранувач - Авто Тапацир Комбо Поправка Комплет Со Торба За Складирање За Автомобил Врата Панел Табла

Клип Клешти Постави & Прицврстувач Отстранувач - Авто Тапацир Комбо Поправка Комплет Со Торба За Складирање За Автомобил Врата

DEN 383.84
Достапност

Заштеда На Реално Време И Напор!! Дизајнот натоварен со пружина со рачка за заштеда на труд на клештата ви овозможува брзо да ги исклучите панелите на вратите, капаците на моторот, деловите на контролната табла и другите додатоци без да ги уништите цврстите споени сврзувачки елементи, подобро заштеда на време и напор! Добијте сет сега и уживајте во вашето кратко време! Пренослива Торба За Складирање Со оглед на проблемот со складирањето, GOOACC ви нуди и платнена торба отпорна на абење и лесно исчистена со велкро за одржување на сите алатки за украсување на место, правејќи го целиот комплет пренослив додека се преселувате во разни прилики! Список на пакети : 1 x Клип Клешта 2 x Отстранувачи На Прицврстувачи.

R

Комплементите на стоката