.

.

Мармонт Хил Кенгур Одблизу Врамена Ѕидна Уметност

Мармонт Хил Кенгур Одблизу Врамена Ѕидна Уметност

DEN 0.67
Достапност

Оваа Ѕидна Уметност Со Кенгур Одблизу Е врвен квалитет На Печатење На Гикли На Архивска Хартија со висока резолуција од Уметничкиот Колектив Мармонт Хил. Мармонт хил е колектив на уметници-предводен Од Парвез Таџ кој дејствува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на различни материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со љубов и грижа. Мармонт Хил Кенгур Одблизу Рамка Ѕид Уметност : Врвен квалитет Giclee печати На Висока Резолуција Архива Хартија. Рачно исечени украсени рабови. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

R

Комплементите на стоката