.

.

Тајни Богатства Женски И Женски Плус 2-парче Истегнување Плетен Врв Од Велур И Џогер Сет

Тајни Богатства Женски И Женски Плус 2-парче Истегнување Плетен Врв Од Велур И Џогер Сет

DEN 1.67
Достапност

Овој 2-парче Велур Хенли Врвот и Џогер поставени Од Страна На Тајни Богатства е направен од супер мека водат руно велур кој е совршен за лежење или спиење! Постојат неколку различни комплети за избор во задебелени бои и разиграни отпечатоци. Врвот е стил на вратот на екипажот со раглански ракави и детали за контрастни облоги на ребрата на деколтето, полите и манжетната на ракавите. Џогерот има еластична половина со врвка за дополнителна удобност. Женски 2 парчиња Долг Ракав Врвот И Џогер Облека За спиење Во собата. Раглан Ракав Екипажот е 26" ОД ХПС на медиум со големина (Моделот носи мала Големина). 1,5" 2х2 ребро трим на ракав манжетна и полите. Џогер Стил панталони, инсем е 30". Странични Џебови, еластична половина со врвка за влечење. 95% Полиестер 5% Спандекс Свилен Истегнување Велур. Машина за перење ладно. Произведено во Виетнам.

R

Комплементите на стоката