.

.

Munchkin Супер Лажичка Бања Играчка Складирање Со Брзо Сува Мрежа

Munchkin Супер Лажичка Бања Играчка Складирање Со Брзо Сува Мрежа

DEN 2.33
Достапност

Дали вашето малечко ја претвори кадата во кутија за играчки? Ќе ви се допадне колку е едноставно да ја одржувате вашата бања без неред со висечкото складирање играчки за бања од Мунккин. Широката уста и рачката овозможуваат лесно собирање играчки по времето на капење, а слатката кука во форма на риба безбедно виси на ѕидот од бањата за да се исцеди и исуши, обезбедувајќи удобно складирање на играчки за бања. Само откачете се од ѕидот и лизгајте го преку водата за брзо, практично чистење. Со многу простор за пакување во сите тие кукли, чамци и гумени патки, повеќе нема да се сопнувате преку играчките на вашето мало шприц, а времето за капење ќе биде позабавно за секого. Вклучен е безбеден диск за монтирање кој ќе ви помогне да го закачите организаторот на вашата када или туш ако ѕидовите имаат нерамна или малку текстура површина. Munchkin Супер Лажичка Бања Играчка Организатор, Сива Лажичка, вирус, продавница!. Гласаше за еден од најдобрите нови производи за 2015 Година Од Крибси. Чувајте ја вашата када уредна и играчки содржани со Организаторот На Играчки За Супер Лажичка. Монтажниот диск (вклучен) помага вшмукување чаша прикачи на текстурирани или порозни површини. Супер-силна вшмукувачка чаша безбедно се монтира на ѕидови од када од плочки и фиберглас - најдобро се прилепува на мазни, непорозни површини. Мрежестата ткаенина го зголемува протокот на воздух, така што играчките брзо се сушат, намалувајќи го ризикот од мувла. Екстра големата уста го прави фаќањето повеќе играчки брзо и лесно (играчките не се вклучени).

R

Комплементите на стоката