.

.

Патување Колекција Жени Фани Тру Удобност Пена Слајд Ниска Блок Пета Сандали

Патување Колекција Жени Фани Тру Удобност Пена Слајд Ниска Блок Пета Сандали

DEN 320.00
Достапност

Кул и ох-толку-удобно, Фани Од Колекцијата Патување. Овој слајд со повеќе ремени се вклопува како сон со своите меки вегански кожни горни делови и влошка од пена за удобност од 4 мм. Деталите со навртки го крунисуваат овој напнат изглед. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е свечен, деловен или секојдневен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на петицата : 1/2-инчен. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Повик. Фустан.

R

Комплементите на стоката