.

.

фввитлих Маици За Жени Блузи За Жени Дуксер Со Кратки Ракави Женски Дуксер Со Долги Ракави Врвови Со Кравји Принт Женски Кошули За Компресија Женски Маици

фввитлих Маици За Жени Блузи За Жени Дуксер Со Кратки Ракави Женски Дуксер Со Долги Ракави Врвови Со Кравји Принт Женски Кошули

DEN 0.33
Достапност

Атлетски Блузи За Жени Женски Дуксер Со Качулка Со Кратки Ракави Врвови За Крави Со Крави Со Крави Женски Кошули За Компресија Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Сезона : зимска содржина : 1 х женски врвен Материјал : Мек полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење И Е Многу Мек, Удобен, Еластичен, Лесен И Одговара На Вашата Кожа. Стил на дизајн : Ве Молиме Имајте Предвид дека Постојат Мали Разлики Во Бојата и Големината Поради Некои Неодоливи Фактори Женски Дуксер Со Качулка Со Долги Ракави Врвен Пуловер На Крави Висока Јака Топли Зимски Меки Џемпери Удобен Материјал, Погоден за Различни Прилики, Стилски и Моден Ве Прават Попривлечни. Функција : Одлично За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Датум,Одмор, Дружење, Ви Дава Мода И Среќа. Обезбедува Лесна Удобност Заедно Со Мека И Топла Функција. Лесна Мека Ткаенина За Удобна Женствена, лесна За Носење, без Брчки Изработена е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлива За Секојдневно Носење, Погодна за Вежбање, Фитнес, Трчање, Секаков Вид Тренинг или Секојдневна Употреба. Големина : Големината Е Различна, Можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина. Применливи Сцени : Плажа, Секојдневно, Секојдневно Носење, Дома, Забава, Клуб, Патување, Пешачење. Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека итн. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет ,umn И Зима.

R

Комплементите на стоката