.

.

Бела Паскал Цветни Корални Волна Површина Килим, Беж Виолетова, 4'6'

Бела Паскал Цветни Корални Волна Површина Килим, Беж Виолетова, 4'6'

DEN 2.00
Достапност

Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. 100% Волна Куп. Чудесните мотиви под влијание на древните племенски обрасци, ренесансните дамаски, поп-уметноста и бујните цветови го красат кадифениот, рачно тафтуван волнен куп од овие возвишени подни облоги. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат.

R

Комплементите на стоката