.

.

Модвеј Липа 28 Бар Маса, МДФ, Кафеава И Бела

Модвеј Липа 28 Бар Маса, МДФ, Кафеава И Бела

DEN 1.00
Достапност

Како одраз на беспрекорна органска форма и безвременска форма, страничната маса Липа стана симбол на модернизмот во текот на изминатите 60 години. Пред неговото ослободување, домовите беа исполнети со незгодни остатоци од индустриско време одамна поминато. Но, за да напредуваат во новиот свет, домовите прво мораа да преминат од традиционалната квадратна маса, во парче што означува напредок. Основата и димензиите се верни на оригиналните спецификации, додека кружниот врв НА мдф на масата има фурнир од зрно од дрво што лесно се чисти, а металната заострена основа има завршница обложена со прав. Модерен Бар Маса. МДФ маса. Дрвен фурнир. Метална подножје обложена со прав. Не-обележување прстен. Потребно е склопување.

R

Комплементите на стоката