.

.

Маица со ребрави со долги ракави со долги ракави, пакет, пакет

Маица со ребрави со долги ракави со долги ракави, пакет, пакет

DEN 316.48
Достапност

Mirtе женска маица со екипаж со долги ракави од време и Тру е основно на секоја жена. Оваа мешавина од памук-спандекс е од најголема удобност, додека класичната силуета го прави овој мета лесен за носење. Време и TRU женски маица со долги ракави со ребравистички екипи, пакет со 2 пакувања : 97% памук, 3% спандекс. Маица. Вредност на пакетот со 2 пакувања. Екипаж. Долги ракави. Ребрести. Достапно во големини S, M, L, XL и XXL. Доаѓа во црна/црна, сина/црна, сива/црна, бела/црно -бела/бела боја. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, користете само не-хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо.

R

Комплементите на стоката