.

.

Стив Маден Екентрк Ватиран Лизгачки Патики

Стив Маден Екентрк Ватиран Лизгачки Патики

DEN 332.80
Достапност

Покажете го вашиот жесток став СО ECENTRCQ, совршено лизгање на патики со ватиран кожен горен дел со гумен надворешен ѓон. Рок ЕКСЕНТРК со некои печатени чорапи до колена, плисиран мини и едноставен резервоар. Се лизга на патики. 1 инчен платформа. Вештачка постава.

R

Комплементите на стоката