.

.

он. ЦЕЛОСНО ДВИЖЕЊЕ ТВ Ѕид Монтирање, 32 -47

он. ЦЕЛОСНО ДВИЖЕЊЕ ТВ Ѕид Монтирање, 32 -47

DEN 975.84
Достапност

Прилагодете го вашиот телевизор за совршено гледање со неверојатна флексибилност НА МОНТАЖАТА НА Тв Со ЦЕЛОСНО Движење. Овозможувајќи ви ДА го туркате ТЕЛЕВИЗОРОТ до ѕидот кога не го користите и да го продолжите за гледање на вашето омилено програмирање, оваа монтажа ви овозможува да создадете ergономска положба за да избегнете непотребно оптоварување на вратот и грбот. Достапно во повеќе големини, МОНТАЖАТА НА Тв Со ЦЕЛОСНО ДВИЖЕЊЕ НА ТВ има раце со целосно движење што се протегаат, се вртат +90°/-90° (+45°/-45° за 47"-84" Телевизори), и навалување +5°/-15° за крајната во прилагодување. Лесно за инсталирање, едноставно означете ги дупките за монтирање на вашиот ѕид со вклучениот образец и користете го вклучениот хардвер за да ги следите деталните упатства. Монтирањето НА Ѕидот НА Тв СО Целосно Движење Е достапно во големини што можат да соберат Телевизори : 13"-32" (до 55 килограми.), 32 "-47" (до 77 килограми.), и 47 "-84" (до 100 фунти.) МОНТИРАЊЕ НА ТВ СО ЦЕЛОСНО движење за Заоблени И Рамни Панелни Телевизори. Вртлив агол : +90°/-90° (+45°/-45° за 47" -84 " Телевизори). Агол на навалување : +5°/-15°. 13-32" ВЕСА : 75 х 75, 100 х 100, 200 Х 100, 200 х 200 (мм). 32-47 " ВЕСА : 75 х 75, 100 х 100, 200 х 100, 200 х 200, 300 х 200, 300 х 300, 400 х 200, 400 х 400 (мм). 47-84 " ВЕСА : 200 х 100, 200 х 200, 300 х 200, 300 х 300, 400 х 200, 400 х 300, 400 х 400, 600 х 400 (мм). Целосните можности за навалување и вртење ви овозможуваат да го поставите ТЕЛЕВИЗОРОТ за оптимално гледање. Инсталација хардвер, дефиниција, и инструкции вклучени. Може да се користи со многу различни големини и брендови на телевизори за разноврсност. Го одржува вашиот домашен забавен центар да изгледа уредно и одлично. Може да поддржува Телевизори 13 " -32 "(до 55 килограми.), 32 " -47 " (до 77 килограми.), или 47 " -84 "(до 100 фунти.). Модел # ONA19 TM007 (13"-32"), ONA19 TM008 (32"-47"), ONA19 TM009 (47"-84").

R

Комплементите на стоката