.

.

Игра На Кучиња Мармонт Хил Од Тори Камписи Платно Ѕидна Уметност

Игра На Кучиња Мармонт Хил Од Тори Камписи Платно Ѕидна Уметност

DEN 671.84
Достапност

Најдобар пријател на човекот прошетка низ брегот. Овој сладок портрет на кучиња на плажа ќе ви го стопи срцето и ќе ја оживее секоја просторија во вашиот дом. Ова парче е отпечатено на платно пред да се протега преку дрвени решетки што не се искривуваат за изглед завиткан во галерија. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. Ликовна уметност платно печатење Од Уметничкиот Колектив Мармонт Хил. Уметнички дела од Тори Камписи. Професионално раката се протегала. Галерија завиткана во одржливо дрво што не се искривува. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

R

Комплементите на стоката