.

.

Бензара Болдвин Плоштад Коктел Маса

Бензара Болдвин Плоштад Коктел Маса

DEN 3.00
Достапност

Коктел Масата На Плоштадот Бензара Болдвин прави класично акцентно парче за вашата дневна соба или дувло. Еспресо-готовото дрво инспирира традиционален квалитет во вашиот домашен декор. Две вметнати фиоки и полица за прикажување ви даваат многу простор за складирање. Подигнете елегантен изглед со оваа маса прикажана во ходник или напикана во агол. Димензии : 40 W x 40 D x 20h во. Изработени од дрво. Еспресо заврши. 2 фиоки за складирање. Полица за прикажување во основата.

R

Комплементите на стоката