.

.

Слободен Работи-PlayStation Преносни

Слободен Работи-PlayStation Преносни

DEN 3.00
Достапност

Слободен Трчање-Play Station Преносни Гробот Напаѓач следи авантурите На Лара Крофт откако таа е ангажирана од страна на моќен синдикат за да се добие митски објект наречен Потомство. Откако откри дека била користена како пион во некоја поголема шема, Лара ги зема работите во свои раце одлучувајќи дека мора да ја открие мистеријата зад овој древен артефакт. Користење на подобрена "Гробот Напаѓач : легенда" игра мотор, графика, технологија и физика донесе Авантура Лара и извршување На Потомството право до денешните технолошки стандарди и ќе им понуди на гејмерите сосема ново искуство игра.

R

Комплементите на стоката