.

.

Мик Маска

Мик Маска

DEN 2.67
Достапност

Оди хард јадро Оваа Ноќта на Вештерките Со Мик Маска Slipknot.Оваа маска е стилизирана по Мик Томсон Од Слипкнот. Иконскиот изглед сигурно ќе ги натера луѓето да зборуваат. Маската од латекс вклучува детали слични на метал, со решетка уста. Лесна за носење, оваа маска за Лизгање е одлична за забави и концерти. Нарачајте ја вашата маска За Лизгање мик денес! Мик Маска.

R

Комплементите на стоката