.

.

Бали Удобност Револуција Безжичен Градник Црн 40дд Женски

Бали Удобност Револуција Безжичен Градник Црн 40дд Женски

DEN 319.04
Достапност

ФЛЕКСИБИЛНО ВКЛОПУВАЊЕ рецензиите се во, и ние не сме изненадени. Клиентите ја сакаат безжичната удобност на овој безжичен градник за Безжична Револуција. Паметно е дизајниран со двослојна странична и задна потпора, така што изгледате најмазно и најобликувано од секој агол. Ткаенината за ладна удобност што ја отстранува влагата ве одржува ладни и удобни. Поддршката доаѓа од чаши од пена кои се протегаат за флексибилно вклопување додека Лентата За Удобност нежно се свиткува за да се движи со вас. Треба повеќе убедливи? Овој градник со целосна покриеност има широки, прилагодливи ремени дизајнирани да останат на место. ОСТАНЕТЕ ЛАДНИ - Кул удобната ткаенина помага во фитил влага и ве одржува ладни и удобни. УДОБНА ПОДДРШКА-чашите од пена се протегаат за флексибилно вклопување. МАЗНА и ОБЛИКУВАНА - Плетена, 2-слојна странична и задна потпора, така што изгледате најмазно и најобликувано од секој агол. УДОБНОСТ БЕНД-Нежно флексибилни да се движат со вас. ОСТАНУВА во МЕСТО - удобност-У дизајн за престој-во-место ремени и назад. ПРИЛАГОДЛИВИ РЕМЕНИ-Удобни, пошироки од вообичаените ремени се прилагодуваат за прилагодено вклопување. Затворање-три-опција кука-и-око назад во близина. РАЧНО МИЕЊЕ-Рачно миење ладна вода, со слични бои. Не користете омекнувач. Не избелувајте. Линија сува. Не пеглајте. ; големина на чаша : ДД ; големина на лента : 40 кул удобност ткаенина помага фитил влага и да ја задржите ладно и удобно. Ултра тенки чаши од пена се протегаат за фит флексибилност. Плетете, насочена 2-слојна странична и задна потпора, така што изгледате најмазно и најобликувано од секој агол. 3-опција кука-и-око назад блиски и широки, прилагодливи ремени за прилагодена удобност. Удобност-У дизајн за останување во место ремени и назад.

R

Комплементите на стоката