.

.

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Обетки Со Обрачи

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Обетки Со Обрачи

DEN 463.52
Достапност

Разубавете ги ушите со овој прекрасен пар обетки со тркалезни обрачи во 10 каратно жолто злато. Овие обетки од цевки со дебелина од 2,5 мм, лесни, 25х30, 12 мм се прицврстени со жица на спојката, што дава совршена сигурност кога се носат за да можете слободно да се движите. Овој прекрасен пар обетки е совршен за секоја пригода.Метална Тежина : 1,97 Грама Накит Тип : Тип На Фино Обетка : Обетки Со Обрач На Цевкипол : женско затворање : Седло Метал : Златно Карат : 10 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 25мм х 30,12 мм, дебелина од 2,5 мм вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Перу 10кт Злато Полирани Обетки Со Тркалезни Обрачи Од 2,5 мм : Изработени во 10кт жолто злато2, 5мм широкополирана цевкаполирана завршница обетки со жичани обетки.

R

Комплементите на стоката